Projektowanie graficzne

Zajmuję się projektowaniem graficznym w niejednej odsłonie. Projektuję plakaty, ilustracje, logotypy, okładki wydawnictw i layouty, wizytówki, zaproszenia i inne materiały. Zajmuję się także składem i łamaniem tekstu, kierując się przy tym wielką starannością i dbałością o zasady sztuki typograficznej. Przygotowuję projekty do druku i publikacji w internecie.

Sztuka

Grafika to nie tylko projektowanie form użytkowych. To także sztuki piękne realizowane w tradycyjnych technikach drukarskich – grafika warsztatowa. To sztuka, która być może ma Ci coś do przekazania, a może chce po prostu cieszyć oko. Tworzę grafiki w technikach takich jak akwaforta, akwatinta, linoryt czy sitodruk, ale także ilustracje cyfrowe i dekoracyjne plakaty.

Fotografia produktowa i kulinarna

Podejmuję się przede wszystkim (ale nie tylko) fotografowania produktów w apetycznym wydaniu - w taki sposób, by wyróżniały się w reklamie, w szczególności na social media. Zapraszam do zakosztowania próbki moich możliwości w sekcja "fotografia" w portfolio.

Animacja i video

Tworzę animacje, gify, kompozycje video, klipy typograficzne – różne formy multimedialne są mi bardzo bliskie. Mogę tchnąć życie w prosty baner lub stworzyć autorski klip do utworu muzycznego. Przykładowe prace można zobaczyć w w sekcji "video/animacja" w portfolio.